| Biutzapisic a întrebat:

Hey!
Am si eu o problema. Am un Samsung galaxy s3 care de ieri nu mai porneste. I-am scos bateria, l-am bagat si la incarcat, insa nu am reusit sa-l fac. Nu i-am facut nimic in ziua respectiva, pur si simplu nu a mai pornit. Ceea ce este mai ciudat e ca atunci cand apas pe butonul pentru pornire, nu se intampla nimic, ecranul este negru in continuare.
Intrebarea este daca imi pot recupera pozele din el... Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Daca ai avut card in el ti le poti recupera daca nu ai avut card in el, cred ca exista o problema cu pozele. Succes.

| Biutzapisic explică (pentru Loker):

Nu am avut card in el, din pacate. Maine voi merge la un service sa vad daca exista totusi vreo posibilitate. Multumesc oricum!