| TraSneL a întrebat:

Hey.Am si eu un telefon LG Optimus One P500 si vreau sa joc temple run/subway surfer pe el si nu merge din cauza ca am versiunea de android 2.3.3 ce pot sa fac? update la android nu merge sa fac pentru ca asta e ultima versiune suportata de tel

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Problema ta este că acest model de telefon are procesorul foarte SLAB : doar 600 MHz - vezi specificaţiile tehnice la linkul :

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_one_p500-3516.php

Aşa că, NU ai ce face ( decât să SCHIMBI telefonul, cu unul mai performant )!