| SuciuRalu a întrebat:

Hey! Am un Allview 8 pro și nu mai reușesc să ii fac actualizări. L am resetat, am creat cont nou. Nu vrea și pace. Scrie că face actualizări dar nu face nimic. Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizări în magazin play? Dacă încerci sa faci actualizare prin date mobile, iar actualizarea este setată sa fie făcută doar prin wifi, atunci telefonul așteapta rețeaua wifi disponibilă. Se poate modifica din setările magazin play ( setezi wifi și date mobile).
Dacă nu merge actualizat la software, aici nu știu ce sa răspund.

| 120bulevard a răspuns:

Telefonul este o fosila prietene, ce actualizari vrei sa mai faci pe android 7? Va trebui sa faci cumva sa scapi de el si sa-ti iei altul, mai nou.

| blackann a răspuns:

Ia-ti alt telefon.