| CatalinaCatyCaty a întrebat:

Hey! Am un Nokia 500 si am uitat codul de siguranta. Acum vreau sa il schimb dar nu pot pentru ca imi trebuie celalalt pe care nu il mai stiu. Cuuum fac sa aflu cooodul? Va roog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Nu am mai gasit acel cod...dar mai este o solutie http://bebesmen.blogspot.ro/......nokia.html
acolo ai instructiuni de utilizare...sa imi spui daca merge. funda?

6 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Este un cod master pe care il scrii acolo si iti da voie sal resetezi punand tu alt cod...dar stai sa-l gasesc...

| CatalinaCatyCaty explică (pentru coztel5437):

Ok. Multumesc ca ma ajuti!

| CatalinaCatyCaty explică (pentru coztel5437):

Nuuu merge sad. oricum iti dau fundita happy

| coztel5437 a răspuns (pentru CatalinaCatyCaty):

Daca tot nu merge...du-te intr-un service... oricum imi pare rau ca nu ti-a mers, poate mai gasesc solutii, mersi pentru funda

| coztel5437 a răspuns (pentru CatalinaCatyCaty):

Nu am mai gasit acel cod...dar mai este o solutie http://bebesmen.blogspot.ro/......nokia.html
acolo ai instructiuni de utilizare...sa imi spui daca merge. funda?

| Nicoleta_Larisa_1994 a răspuns:

Salut ai rezolvat ca si eu am aceeasi problema si nu mai pot sa mi-l deschidbig grin?