| Gabriella_Olan_1997 a întrebat:

Hey! Am un Samsung galaxy s2 si nu am semnal la el, de fapt semnal am dar cand bag cartela nu ma poate suna nimeni. imi arata semnalul ful dar daca ma suna cineva am telefonul inchis. Doar cand imi apare " H " ala de la net primesc apeluriile. Dar ala nu mai apare si am si setarile salvate in telefon. de la ce sa fie?

2 răspunsuri:
| AlinG5 a răspuns:

Incearca sa dai un reset la telefon, daca nici asta nu functioneaza te poti duce cu el la un service. Daca ai garantie la el sigur cei de acolo ti-l vor repara.

| Gabriella_Olan_1997 explică (pentru AlinG5):

I-am dat reset si degeaba, nu merge. Garantia nu o mai am straight face