| kattycata29 a întrebat:

Hey. Am un Samsung Galaxy S4 mini cu android 4.2.2 si vreau sa imi bag androidul 5, dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? Daca nu se poate acum, imi puteti spune cand va apărea? *funda*

3 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Du-te la un service si fa-ti update!

| TheCosmin02 a răspuns:

Ori te duci la un servis ori iti faci root pe gratis si til bagi. dar cel mai sigur e la servis. dar eu zic mai bine sa stai cuminte, pentru ca daca telefonul nu a primit actualizarea la 5.0 e mai bine sa il laisi asa. acum faci cum crezi ca e mai bine, eu doar team spus.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Lasa-l asa, o sa regreti daca faci update...va merge mai prost.