| VoiceWithin a întrebat:

Hey!
Am un Samsung s4 mini si as vrea sa stiu si eu cum pot face ca atunci cand scriu mesaje sa-mi vibreze tastatura. M-am tot uitat prin setari si nu am nimic... ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| VoiceWithin explică:

Ce raspuns inteligent

| FanLenovo a răspuns:

Setari, metode intrare, tastatura google sau care o folosesti, preferinte, bifeaza vibrare la atingere

| Cristi9025 a răspuns:

Nu exixta aceasta metoda. Poate pentru alte telefoane exixta dar pentru Samsung Galaxy (orice fel de Samsung galaxy) nu exixta aceasta metoda.

| VoiceWithin explică (pentru Cristi9025):

La Samsung s2 merge...am avut.