| elena777x a întrebat:

Hey. Am un telefon Allview a5 duo. Vreau sa fac sa fac selfie dar...sa se vada mai de departe...
-Acum..cand fac selfie' cu telefonul meu se vede foarte aproape ...si nu imi place.
-Stie cineva cum sa fac sa se vada mai de departe?
-Stiu ca nu am fost destul de clara., dar sper sa intelegeti...Dau funda celui care ma ajuta. UREGENT!

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

De vina este Field of View-ul camerei tale.Nu ai ce face.

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Field of view - camp de vizibilitate (n-are nevoie nici o legatura)
este din cauza rezolutiei camerei frontale - VGA (640x480) tot ce are rezolutie mica se va vedea mare. poti incerca sa schimbi rezolutia pc-ului tau ca sa intelegi despre ce e vorba.

| pbsolver a răspuns:

Intr-adevar concluzia este cea data de DaftPunk - Nu ai ce face.