| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am un telefon din alta tara mai exact Spania! Se numeste weimei force si nu am limba romana in el! Imi apare doar cateva limbi! Ce pot sa fac sa am limba romana? Dau funda pentru cei care ma ajuta si raspund repede!

9 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ce weimei ai? simplu, pro, pro+?

| Anonimul224 a răspuns (pentru mudokins78):

Weimei force simplu

| mudokins78 a răspuns:

Poti folosi acest fisier sa iti instaleze mai multe limbi, printre care si romana
MoreLangs 6.2.0 (asa se numeste aplicatia asta care este speciala pentru Weimei)
Succes.

| Anonimul224 a răspuns (pentru mudokins78):

Unde o pot gasi?

| mudokins78 a răspuns (pentru Anonimul224):

Pe internet! se instaleaza ca orice alta aplicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pui limba pe el, vorbesti ceva în limba romana, apoi telefonul va avea afișare în limba română.

| Anonimul224 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare amuzant?

| DoctorWh0 a răspuns:

Are Android? Daca nu, ești la mila celui care face sistemul de operare. Daca are Android, trebuie sa aibă cu siguranță și romana...

| Anonimul224 a răspuns:

Si cum il instalez