| YoNoMember a întrebat:

Hey, am un telefon HTC Desire 500 la care am problem la el de vreo 2 luni. Telefonul nu mai incarca, are o problema de soft sau nu stiu ce in care telefonul nu mai imi incarca, de care nu mai scap. Am dus telefonul la reparat la Vodafone de 4 ori si mi-a venit de fiecare data nerezolvat. Timp de 2 luni nu am avut telefonul la dispozitie si am umblat cu un jaf de telefon dupa mine de care puteam sa ma folosesc de el numai ca sa vorbesc la telefon.

Ce as putea sa fac ca sa pot sa imi repar telefonul sau sa mi-l schimbe Vodafone?

1 răspuns:
| mihaituneup a răspuns:

Te duci la Vodafone si le explici problema si le zici ca o sa faci plangere pentru ca tu ai platit pentru un telefon bun nu pentru unul defect...Ori ti-l repara bine ori ti-l schimba... Daca te duci ca un papa lapte o sa te ia de prost, incearca se te impui si tu.