| KarolS a întrebat:

Hey am un telefon PhopePad Duo G510 si cand intru pe Google Chrome imi spune ca am doi virusi periculosi care imi pot distruge telefonul.
Si tastele 5, 7, 8 nu merg nici literele a, r, e, t; ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Saveluc a răspuns:

Da-i o resetare generala din fabrica

| Saveluc a răspuns (pentru Saveluc):

Iti multumesc pentru fund. Ma bucur ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| LordEgo a răspuns:

Avand in vedere ca este un telefon chinezesc dupa o anuma perioada incepe sa nu mai functioneze anumite comenzi...cam asa se intampla cu toate chinezariile. Si cu avertizarea de la google chrome nu te ingrijora pentru ca nu este adevarat. Avertizarile alea apar acolo doar pentru reclama.