| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am un telefon Samsung si azi mi-a disparut folderul de la camera foto. Continutul nu mai este in Google Photo sau in Cloud, nici in cosul de gunoi. Am dat restart, am instalat o aplicatie de tip galerie, am incercat cu aplicatii de restaurare a pozelor dar sunt disparute. Ce as putea sa fac?straight face

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai putea sa conectezi cablul de date sau cablul de incarcare la calculator si sa conectezi telefonul sa vezi folderele sigur ai sa gasesti si pozele in folderul DCIM

| programator010experimentat a răspuns:

Exact cum a spus aditimus cauta cu pcul in folderul DCIM
daca asta nu merge, va trebui sa zici adio la tot si sa dai resetare la telefon

| anonim_4396 explică (pentru programator010experimentat):

Cautasem direct in telefon in folderul cu fisiere si nu aparea nimic. Am vrut sa demontez cardul sd dar am vazut ca nu il citeste asa ca l-am scos si bagat la loc. Au reaparut dar nu stiu de la ce e problema cardului. E compromis sau faptul ca e aproape plin da problema asta?