| Noonehereyet a întrebat:

Hey! As dori sa-mi iau un telefonn si vreau sa va cer parerea. Ce sa aleg dintre un Huawei P8 lite si un Honor 6?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Argelean a răspuns:

Salut! Telefoanele sunt cam la fel in raport pret-calitate dar eu daca as fi in locul tau as lua un Huawei P8.Bafta!

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns:

Daca stai pe internet mai mereu iti recomand Honor 6 avand 3000 de mAh. Dar daca vrei ceva mai performant in sistemul de operare P8 lite.Aici trebuie sa vezi care ti se potriveste. Eu as alege un Honor 6. Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Honor 6 ( Plus, eventual ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!