| AdelinaCristina123 a întrebat:

Hey! Aș dori și eu o părere.Care dintre următoarele telefoane este mai bun? Samsung s7, iphone 7 sau iphone 6s.

Răspuns Câştigător
| Pasmagiu_Claudiu_1985 a răspuns:

Samsung s7 este cel mai bun!

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Daca te referi la performanta, atunci iphone 7, dar are o problema, bateria nu fiind mare. Pe iphone 6s nu-l mai lua in comparatie daca vrei sa alegi intre iphone 7 sau Samsung s7. Daca optezi pentru design sau look, mai bine ai cumpara s7 edge in loc de s7 pentru ca are mai multe lucruri cum ar fi edge touch, edge notifications si se simte si in mana mai bine. Sper ca te-am ajutat.