| RoxyRoxanayo a întrebat:

Hey... As vrea sa imi iau un telefon Huawei p6. Intrebarea mea este daca este bun si daca este mai mare ca Samsung galaxy s5? Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

Telefonul este unul bun dar este mai mic ca galaxy S5. Dar ai putea sa te uiti la modelul p7 (Huawei p7) este aproape la fel de mare ca s5 si la specificatii tot cam aceleasi cu a le luo galaxy S5.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Toate cele bune.

| RoxyRoxanayo explică (pentru bursuc001):

Mersii! :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru RoxyRoxanayo):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.