| YumiSukinanda a întrebat:

Hey. Aş vrea să-mi iau un telefon nou, şi nu ştiu de care. Eu vreau un S3, dar vreau să văd dacă mai am de ales între alte telefoane tot pana în 9 milioane. Puţin ajutor? happy Fundă

3 răspunsuri:
| ProAlexYTB a răspuns:

Ti-as recomanda un S5/6 sau IPhone 5 gold/6.

| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Poti sa incerci Samsung galaxy grand prime 799 lei sau o alegere mai buna Samsung G357F galaxy ace 4 la doar 699lei. Pe acestea le poti gasi la telekom.

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Iubita, S3 nu e pana in 9 milioane...Cauta pe eMAG si gasesti acolo telefoane cate vrei...