| PicSiPoc08 a întrebat:

Hey. Buna, buna am un iphone 4 si am un joc "candy crush" si am dat sa il scot si mi-a aparut "aces ghidat". si acum nu mai pot sa ies, sa sting telefonul, nimic. Imi cere parola, eu am parola pe telefon, dar cand bag parola telefonului care am pus-o nu e buna. ce pot face. Funda + vot. Multumesc

2 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Parola de la Acces Ghidat NU este parola telefonului, este una pusa in aceasta functie.

| FIORI a răspuns:

Tine apasat butonul home si power 10-15 secunde, se restarteaza.