| Sketch2 a întrebat:

Hey! Cand imi bag Iphone-ul 4 la incarcat, imi apare acel logo de la Apple apoi se inchide, apoi iar imi apare acel logo, apoi iar se inchide si tot asa.O fi de la incarcator? Stiu ca e legat cu banda adeziva, fiindca nu mai are plasticul, dar firele da, le are. Care poate fi problema? Inainte imi mergea... Dau funda big grin

1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

Incearca cu alt incarcator (unul bun), daca tot asa face inseamna ca e de la soft si trebuie reinstalat soft-ul. Reinstalarea softului se face la un ServiceGSM.