| Elena007 a întrebat:

Hey, care din telefoanee de mai jos este mai bun din toate punctele de vedere :Samsung S5830i Galaxy Ace Black sau HTC Desire 200 Black. FUNDA

Răspuns Câştigător
| adi787 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy ace am avut si eu exact acelasi model cu s5830i si singura dezamagire a fost bateria si memoria interna prea mica dar daca til iei iti da si un card de 2 gb

2 răspunsuri:
| Cristinutsa_Railean_1996 a răspuns:

Salutare Elena! Sincer sa-ti spun am avut HTC dar nu mi-a placut si mi-am procurat Samsung GALAXY S4 sa stii ca e o alege superba! Dar Samsung S5830i tot este un telefon bun! De Galaxy Ace nu pot spune nimic fiindca asa telefon nu am avut niciodata si nu ma pricep! Funda!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Recomand Htc-ul cu cea mai mare incredere.