| LeonardoDiCapra a întrebat:

Hey! ce aplicatii noi si interesante stiti pentru un sistem android? Sunt plictisit de jetpack jayroid sau ceva de genu.M-am saturat si de Hill Climb si de Subway Surfers.Iar "kuvinte" era plictisitor de la inceput...
Temple run nici nu-mi place deci... Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| SuperMary12345 a răspuns:

Doamne,nu-i inteleg pe oamenii acestia.Nu poti sa cauti pe net?

| LeonardoDiCapra explică (pentru SuperMary12345):

Am cautat. Dar toate rezultatele erau "pou" sau "temple run" sau daca nu "facebook". Ce sa fac eu cu astea? le am deja! ma gandeam la ceva noi, sunt multi care joaca chestii noi pe android, si ma gandeam la niste sugestii.iar daca tie nu-ti convine, nu raspunde la intrebare.

| SuperMary12345 a răspuns:

Daca nimic nu-ti place, du-te draga la piata, poate acolo o sa-ti placa ceva, poate sa vinzi cartofi, si ca sa stii ca n-am chef sa-ti raspund la intrebare.Si cu asta, n-o sa-ti m-ai raspund never la nicio intrebare.

| LeonardoDiCapra explică (pentru SuperMary12345):

Doar n-o sa si plangi acum nu? :]]
Daca tu o iei in nume de rau, treaba ta. putin imi pasa.Tu ai dat un raspuns nefolositor.Crezi ca n-am cautat pe net? sau vrei sa fac un copy & paste la istoricul browser-ului meu?

| SuperMary12345 a răspuns:

Ok nu ma prea intereseaza, dar descarca-ti si tu jocul minecraft

| LeonardoDiCapra explică (pentru SuperMary12345):

Si pe asta il am big grin dar oricum mersi big grin