| ale7 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre telefonul HTC Cha Cha? Este un telefon bun? Funda

7 răspunsuri:
| cristian100 a răspuns:

E de cha cha cum ii numele.

| dikaaa a răspuns:

Telefonul HTC Cha Cha este unul istet a fost creat pentru convorbiri cu prietenii.
Uite ce poate face:
buton de Facebook integrat
sistem de operare Android(Gingerbread)
cea mai nouă versiune HTC Sense
tastatură QWERTY

| MikeZG a răspuns:

Da, e bun.

| abdrei2012 a răspuns:

E foarte bun

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Buna, este bun ca telefon de obicei HTCurile sunt bune, fata de altele, face multe pentru banii aia

| ale7 explică (pentru Stoenescu_Simona_1993):

Este in jur de 700 lei nu? Nou vreau sa spun. Si tu de unde ti l-ai luat?

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns (pentru ale7):

Da, poti sa il iei de la GSMuri daca stai in Bucuresti gasesti la unirii, in sun plaza