| Stefaniastef637282721 a întrebat:

Hey. Ce telefon sa imi iau? Am avut deja 2 telefoane Samsung si m-am plictisit de firma aceasta. Eu m-am gândit la in iphone.
Vreau sa aiba spațiu de stocare mult si sa aiba bateria bună.
Repet de preferat iphone.
Sa nu depășească 3500 de lei

4 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Eu nu mi-as lua iPhone. Acum aici chestia este subiectiva, fiecare se intelege mai bine cu un anumit telefon. Eu as lua un Google Pixel 2, XL sau nu e la fel, doar ca varianta XL are un ecran mai mare si baterie mai mare(ecran mai mare deci consuma mai mult). Camera este fantastica, excelenta, intrece orice iPhone din orice punct de vedere.
Ar mai merge si un oneplus 6t, si acest telefon este excelent. Daca chiar vrei iPhone, ai putea sa iti iei un iphone 8, nu cred ca gasesti la 3500 iphone X

| Illuminati2016 a răspuns:

Cauta pe net Xiaomi mi mix 2s sau Xiaomi Mi Mix 3 funda?

| Mariu0699 a răspuns:

Cum a spus si Mattdiamond, nici eu nu mi-as lua un iphone.
Ai zis ca vrei spatiu de stocare si baterie buna, la iphone nu gasesti baterie buna si va trebui sa stai mereu cu el in priza. Cat despre spatiu de stocare, are ceva.
Cred ca cel mai bun pentru baterie si spatiu de stocare, este Huawei p20 pro. Are 6Gb ram, 128Gb memorie interna iar 512Gb memoria expandibila (Card sd). Si are o baterie de 4000 amperi.
Nu costa mai mult de 3500 lei.
Alta idee, ai putea sa-ti iei oneplus 6, versiunea de 8gb ram alui Asus zenfone 5z. Nu trebuie neaparat sa-ti iei iphone, costa mult si nu merita acei bani.
Daca asculti cum am zis eu despre Huawei p20 pro, e bine. Dar faci cum vrei tu. Ca iphone in jur de 3500 lei cred ca gasesti un iphone 8 sau 8 plus.
Bafta

| Levington a răspuns:

Ai putea incerca un Samsung s8 sau s9, au si memorie si baterie si merg bine amandoua! Stiu ca nu iti plac dar incearca! Imi vei da funda dupa!?