| Dariana1999 a întrebat:

Hey..cine stie ce primesc daca imi activez extraptiunea extra s..aia cu 4.95 E?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Promoţii :

Cu extraopțiunea Extra S ai promoțional până la 31 ianuarie 2015:

Bonus 100 minute naționale/internaționale

La fiecare activare/reactivare a extraopţiunii Extra S, ai bonus 100 minute naţionale si fix internaţionale/SMS-uri naţionale pe care le adaugi peste beneficiile extraopţiunii tale, cu SMS gratuit la 203.

Bonusul poate fi solicitat o singură dată daca ai extraopțiunea Extra S activă pe cont. Beneficiile adăugate extraopțiunii tale au aceeași valabilitate şi reguli de consum ca extraopțiunea activă pe contul tău si se pierd dacă se trece la altă extraopţiune sau se reactivează extraopţiunea de bază.

Trafic nelimitat în aplicațiile joyn by Telekom și WhatsApp

Pe durata ofertei promoționale cu această extraopțiune ai, în plus, trafic naţional nelimitat gratuit în aplicaţiile "joyn by Telekom" si WhatsApp. " - SURSA :
https://www.telekom.ro/product/extra-s/preplan126/

Vezi şi alte detalii la linkul anterior...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Δna a răspuns:

Te referi, pe telekom nu? Am eu extraopțiunea asta, și primești nelimitat sms, minute în rețea, 100 min naţionale/int fix şi sms-uri tot la fel. Sper să te-am ajutat. pups