| Gloria2006 a întrebat:

Hey....cum pot sa deplochez telefonul daca nu merge prin contul google sal deblochez..Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Daca ai fi spus si ce telefon este, poate primeai si un raspuns cat mai exact, pentru ca metodele difere de la o marca la alta. Asa o sa primesti doar presupuneri mediocre.

| ionutborcea a răspuns:

Depinde ce telefon ai?

| ZontieRED a răspuns:

Poti sa il deblechezi prin ai da resetare fortata cu combinatia de butoane volm-up/ down sau power!

Combinatille difera de la telefon la altul!
Daca o sa ii dai resetare fortat o sa perzi totul, in afara de cardul de memorie pe care il poti scoate si cartela sim!
Acum bafta sa gasesti combinatia pentru telefonul tau!
la unele telefoane samsng erau : volum down + power!

| florinmafia a răspuns:

Salut Cum se numeste?