| CllaraCllary a întrebat:

Hey! Daca vreau sa imi iau de la Orange un Samsung Glaxy S II Plus la abonament cu 0, 96 euro, cat trebuie sa platesc pe luna?
FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa fie abonamentul ala de 30-35E

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Nu am de unde sa stiu. Intra in orice magazin Orange si spune-le exact ce doresti si dansii iti vor configura o oferta promotionala.

| SimpluAndrei a răspuns:

Pai ce sa zic destul de mult intra pe Orange la telefonul, dorit si alege optiunea "alege pret" sau ceva de genul ca in general arata pretul de 1 euro dart abonamentelele sunt de 24 euro care te topesc