| xLittleKidd a întrebat:

Hey! De cateva zile imi apare pe telefon o notificare sa actualizez software-ul. Intrebarea este: daca actualizez software-ul se vor sterge pozele si aplicatiile din telefon?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu,dar e posibil sa ai alte batai de cap cu telefonul.Ba se blocheaza, ba nu se mai deschid anumite programe si aplicatii.

| xLittleKidd explică (pentru darrio2007):

Stii cumva cum as putea sa fac sa nu imi mai apara acea notificare? Nu prea as vrea sa il actualizez dar ma enerveaza notificarea aia...

| anonim_4396 a răspuns (pentru xLittleKidd):

Cauta in setarile telefonului, indeva la actualizari, optiuena disable notification.Sau cam as ceva. Nu stiu setarile la toate telefoanele dar ..incearca cum am zis.In setari bineinteles poti face asta.

| xLittleKidd explică (pentru anonim_4396):

Mersi, am reusit sa dezactivez notificarea happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se sterge nimic.

| AKARA0 a răspuns:

Nu o sa-ti stearga nimic