| JustAna05 a întrebat:

Hey. De cateva zile ma tot gandesc la telefonul nou pe care doresc sa mi-l cumpar, dar sunt foarte indecisa. Nu stiu ce sa aleg intre Allview X1 Xtreme si Allview X2 Soul. Vreau urgent pareri! Dau funda si vot pentru un raspuns bun. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ori ce dar nu Allview. Am eu X1 Xtreme si nenorocitii nu au fost in stare sa dea un update la 4.4. Nu merge sa trimit ceca prin NFC. Din cauza la Android nu gasesti multe din aplocatiile din magazin play. Mai bine un Lenovo sau Huawei sau Asus zenfone 2

| JustAna05 explică:

Vreau sa imi fac abonament la Rds si acolo nu au cine stie ce telefoane. Dispun de un buget pana in 1300.

| JustAna05 explică:

Eu caut ca telefonul sa aiba camera fata/spate destul de mare si sa fie peste 5 inc.

| marc3lino19 a răspuns:

Eu iti sugerez Samsung...s4..s5..note 3 sau note4...

| alexdrugs a răspuns:

Hei buna, nu iti recomand Allview este cea mai proasta marca de telefoane merg perfect chiar mai bine ca unele samsunguri dar maxim o saptamana doua... eu am avut a5 quad core dupa 2 saptamani nu se mai incarca si in plus memoria interna nu e reala face 100-200 de poze si te trezesti ca iti spune ca nu si memorie... nu stiu ce buget sau metoda prin care il cumperi ( liber / abonament / sh)  dar pentru un buget de pana in 600 lei iti recomand un Samsung trend daca vrei nou iar pentru un buget de pana in 800 lei cea mai buna alegere este Samsung grand prime neo eu il folosesc si nu am nicio problema bateria tine o zi jumatate ceea ce ma mira pentru ca folosesc telefonul aproape non stop ....pentri ceva si iti recomand ori s3 ori s4 ori un note dar in special Samsung am cumparat un ace duos de prin 2013 si acum merge perfect, sper sa iti fiu de ajutor ceao :p