| Plushul a întrebat:

Hey.De fiecare data cand cineva imi trimite o melodie prin Bluetooth melodie nu se stocheaza in card ci in memoria telefonului.Ce as putea face? Nu am optiunea de mutare cum au alte telefoane.

3 răspunsuri:
| creativdestr a răspuns:

De la Bluetooth ai o iconita in care gasesti stocare date si dai in memoria telefonului. Sper sa iti fie de ajutor.

| Alina_Inna_1991 a răspuns:

Asta e in functie de telefon sar de obicei intri la SETARI->DISPOZITIV->SETARILE LOCATIEI PRIMARE PT. STOCARI si intri acolo si selectezi Memoria exterma

| Alina_Inna_1991 a răspuns:

Ce model de telefon ai?