| simona7980 a întrebat:

Hey guys, am un iphone 4s si de aseara am observat ca nu mai vede retelele de WIFI, nu e routerul de acasa ca am incercat si la altele si tot nu vede nimic, ce e de facut? Am dat restaurare configuratii, restaurare configurari de retea dar degeaba. Ce ar putea avea?

1 răspuns:
| Andrei_Balaban_1985 a răspuns:

E foarte posibil sa i se fi stricat receiver-ul wireless. du-l la reparat. daca i-ai dat resetare din fabrica si nu a mers e clar ca asta e.