| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.

Am nevoie sa stiu absolut toate modalitatile prin care locatia mea reala (Romania) de pe telefon poate fi descoperita.

GPS, numar de telefon, IP cred... altceva?

1 răspuns:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Atâta timp cât telefonul are semnal ești localizat.Dar nu toți dispun de tehnologie precum vezi în filme de te găsesc oriunde, oricând și oricum.Îți recomand acest film https://m.imdb.com/title/tt1059786/ Dacă oamenii s-ar teme de faptul că or să poată fi localizați atunci nu am mai folosii tehnologia de nici un fel. Tehnologia ajută sau te poate distruge atât fizic cât și psihic, totul depinde de intențiile persoanei care se află în spatele butoanelor.