| ArktykU a întrebat:

Hey lume,am o problema: cand incarc un video pe youtube, se incarca pana la 100% dar procesarea ramane la 95% de ce? videoclipurile au maxim 20 minute la mine, maxim 600MB si sunt in 720p filmez cu bandicam,dar cu orice ast filma tot asa face, ce sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu cu un videoclip de vreo 200 mb. Am tot asteptat pana m-am dat batut. Pana la urma l-am incarcat pe Facebook.

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai asteapta. Nu ai ce sa faci. Nu e un criteriu daca se intampla aia fa aia. Astepti. Am auzit ca sa mai intamplat asta la unele persoane...

| ArktykU explică (pentru FlorinCiokan):

Ai auzit, dar nu stii, tu nu intelegi ca am stat 3-4 ore si tot nu s-a incarcat?

| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie de la youtube. Sau poate ti-a cazut netul pentru cateva momente si nu a mai pornit cand si-a revenit. Dupa cum am zis nu e ceva ce se intampla foarte des.

| ArktykU explică:

Am rezolvat,mersi tuturor,dar, e altceva, nu e de la net, nu e de la youtube, am rezolvat