| Salluty a întrebat:

Hey lume!
Am un Samsung de iarna trecuta si de o lunai spune ca am cartela SD deteriorata si ca trebuie reformatata. Problema e ca am multe poze pe ea si nu vreau sa le pierd. Exista vreo cale sa o repar sau sa fac ceva sa salvez imaginile?
FUNDA kiss

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Atunci nu mai e nicio sansa sa o repari.Pur si simplu e distrusa sad Daca nu le poti pune pe calculator nu mai poti face nimic sad

3 răspunsuri:
| andreea123andreea a răspuns:

Nu cred ca exista nici o modalitate sa il repari, dar s-ar putea sa le stochezi pe calculataor.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Da exista.Trebuie sa-ti pui pozele pe calculator prin cablu de date, USB stii tu dupa aceea schimbi cardul si muti pozele de pe calculator pe tel.Inteles? love struck

| Salluty explică (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Dar telefonul nu imi citeste cartela SD...
Deci nu cred ca pot sa pun pozele pe calculator fiindca nu le vede.