| Izzza89 a întrebat:

Hey lume! Am un telefon Sony xperia M si ieri a inceput sa nu ii mai mearga aplicatiile si ecranul,adica imi aparea pe ecran o eroare de genul "aplicatia 'x' s-a oprit' apoi 'ecranul de pornire s-a oprit' sau in fine,ceva de genul.Iar acum,dupa ce l-am inchis ieri si l-am bagat la incarcat mi se deschide ecranul si zice "introduceti parola pentru a decripta stocarea' eu nu-mi aduc aminte sa fi pus o parola pentru asa ceva sau ma rog, sa mai fi patit vreodata asta. Aveti vreo idee ce ar putea fi? Sau cum as putea sa rezolv?
P.S.Raspunsuri doar de la cei care au patit sau se pricep foarte bine.
Merci anticipat.

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Incearca un hard reset trebuie sa funcționeze bine după. daca nu trebuie sa resoftezi aparatul. Daca ești din Bucuresti încearcă la www.servicetelefoane.ro