| bettybetty a întrebat:

Hey lume. Ce părere aveți de telefonul Xiaomi Redmi Note 10, Dual SIM, 128GB, 4G, Lake Green?
Cum merge? Ați avut probleme cu el?
Și mai o chestie... aș fi curioasă dacă se poate încarca wireless.
Am deja un incarcator wireless tot xiaomi și sper mult să fie compatibil. Nu aș vrea să-l incarcator cu cablu de frica să nu se strice mufa.
Mulțumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| lazzaruss34 a răspuns:

E un telefon foarte bun pentru prețul care îl are, are încarcare rapidă, memorie mare, se mișcă super ok! Eu îl am pentru a filma pe YouTube și se aude super ok pe filmare!

8 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Are un procesor slăbuț rău pentru acest an happy plus ca cele mai multe le găsești in varianta cu 4 giga, cel cu 6 giga nu isi merita banii având un procesor asa vechi, mai pui 200-300 de lei dacă tot vrei sa mergi pe xiaomi și îți cumperi acest telefon care are un procesor de top chiar si pentru 2021
https://m.emag.ro/......DS5QQYMBM/

| bettybetty explică (pentru lazzaruss34):

Stii cumva dacă se poate încarca Wi-Fi?

| lazzaruss34 a răspuns (pentru bettybetty):

La mine merge încărcarea Wi-Fi, am încercat cu un încărcător wireless de la E-boda sau îl poți folosi încărcătorul wireless original de la Xiaomi Mi

| bettybetty explică (pentru lazzaruss34):

Super. Mersi mult ❤

| bettybetty explică (pentru lazzaruss34):

Hey. Scuze ca te deranjez. Voiam să te mai intreb...
Stii cumva dacă are "semne inteligente"?
Gen se aprinde dacă îl ridici, sau la dublu tap se închide sau se deschide... din asta.
Multumesc ☺

| lazzaruss34 a răspuns (pentru bettybetty):

N-ai pentru ce!

| lazzaruss34 a răspuns (pentru bettybetty):

Asta nu am încercat dar am văzut că are o amprenta inteligenta pe ecran!

| bettybetty explică (pentru lazzaruss34):

Nu-i nimic.
Suuupeeer. Mersi 0happy

Intreb fiindcă vreau sa am grija de el. și de obicei mi se întâmplă sa am probleme cu bateria, cablul sau mufa.
La ultimul mi s-au stricat și butoanele... și încerc sa evit utilizarea deasă a acestor lucruri?