| Ioana20002 a întrebat:

Hey! Ma ajutati si pe mine cu ceva? Am un Samsung Galaxy S4 Mini si vreau sa mi-l schimb. Problema este ca nu stiu ce sa aleg. M-am gandit la Lg G4, Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z5 Compact si Iphone SE (care va aparea in putin timp). Pe care mi-l recomandati? Sunt deschisa si la alte propuneri.

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Dintre ce mi-ai enumerat tu as alege Sony xperia z5 compact, e putin mai slab ca s6 dar neconsiderabil dar are camera mai buna, de 23mp, are baterie putin mai mare, e rezistent la apa, ceea ce il face mult mai practic si cand esti uda pe maini sau doamne feri cazi in apa cu el, dar de ce nu mai stai o luna si iti iei s7 la accelasi pret?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!