| Ursachi_David_1996 a întrebat:

Hey, ma gandeam sa imi schimb telefonul si nu stiu ce alegere sa fac dintre iphone xs/xr sau s 10 plus si as vrea si argunente de la posesori. Nu stiu ce e aia dar mai toata lumea scrie asa ca dau si eu funda

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

David mamă, câți bani îți dă mamița pentru telefon?

| costinvlad49 a răspuns:

S10 dar ala 5G. In Bucuresti cred ca ii 5g. Si o sa apara si in alte orase.

| cfrtobias a răspuns:

Funda = ca ti-a placut raspuns si dai ca iti place cel mai corect raspuns il votezi preferatul tau daca ai gasit raspuns