| DeCeMaiContează a întrebat:

Hey! Merita sa-mi cumpar iPhone SE cu 16GB?

7 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Eu unul sincer nu am reusit niciodata sa umplu memoria unui telefon de 16 gb. Exista cloud oameni buni sau descarcate din cand in cand in PC. Eu am cloud pe Mega 50 gb free si ma doare la basca nici nu ma ating de memoria telefonului si astfel nu ingreunez nici telefonul umplandui memoria.

| versatile a răspuns (pentru Rommeo):

Depinde si cat de mult folosesti tu telefonul ala si pun pariu ca nu destul de mult daca n-ai reusit niciodata sa umpli 16 gb.

| Rommeo a răspuns (pentru versatile):

Pai nu ai inteles ce am zis? ...folosesc contul cloud nu memoria interna a telefonului.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Merita, depinde de bugetul de care dispui.

| versatile a răspuns:

Se merita sa-ti iei dar nu de 16 GB pentru ca la 200 de poze deja ramai fara spatiu de stocare, nu mai spun de aplicatii.

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Desigur.Este un telefon foarte bun.La acest pret iti recomand si Galaxy S6.

| AlexSamp32 a răspuns:

Da,deoarece Apple e o firma bună și serioasa, iar telefoanele au un soft foarte bun.