| MissCalifornia a întrebat:

Hey! Mi-am descarcat pe telefon (Vodafone 858) o aplicatie pentru poze de fundal (Smurfs Live Wallpaper) din Magazin Play, dar nu gasesc sa deschid aplicatia. De unde o pot deschide?

Fundita!
P.S. daca cumva mai aveti nevoie de detlii, comentati cu
,, Vreau mai multe detlaii gen (scrieti ce vreti).
O sa va raspund cu prima ocazie

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Tu ai descarcat un Live Wallpaper. Pentru a o vedea si/sau seta apasa pe ecran cu degetul pentru cateva secunde pana va aparea un meniu; de acolo selecteaza 'fundaluri' si apoi 'live wallpapers'. Iti va aparea lista de fundaluri live instalate in telefon.
http://www.droid-life.com/......ers-guide/

| frumusica97my a răspuns:

Ai uitat sa pui " dar poti deschide din Meneger Aplicatii!
Fundita?