| AtateaConditii a întrebat:

Hey, mi-am luat o cartela cu nr Vodafone si am activat o optiune cu net nelimitat de 5 euro BlackBerry. Eu am un Samsung, deci presupun ca optiunea era doar pentru Black Berry si acum am pierdut 5 euro si nici nu am netsad nici minute nici nimic. Ce fac acum? Si internetul trebuie activat sau ceva de genul, daca e cartela noua?

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Atunci incerca sa suni la acel nr unde ai mai multe servicii, aflare nr, activare extraoptiuni, credit. etc acolo, robotul te directioneaza spre un operator

6 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si intreaba, e gratis, vezi ca e pe undeva scris nr

| AtateaConditii explică (pentru unprietenaproape):

*222 am sunat si zice credit insuficient:l...

| unprietenaproape a răspuns (pentru AtateaConditii):

Atunci incerca sa suni la acel nr unde ai mai multe servicii, aflare nr, activare extraoptiuni, credit. etc acolo, robotul te directioneaza spre un operator

| andrei690 a răspuns:

Si eu am patit la fel pe cartela de Orange. mi au trimis mesaj ceva de genul sa repornesc telefonul dar nu am primit internetul si mi au luat si banii.

| AtateaConditii explică (pentru andrei690):

sad ce nasol... deci o sa raman asa.

| andrei690 a răspuns:

Be happy happy mai poti face ceva? nuuu. mergi inainte :*

| AtateaConditii explică (pentru andrei690):

Depun contestatielaughing... mersi:*