| LaryLarrrysaa24 a întrebat:

Hey,neata,am o intrebare:
Mi-am cumparat un telefon de la un prieten al mamei mele,telefonul este lgkp501, si as vrea sa resetez telefonul, dar imi cere codul de siguranta si habar nu am ce cod are!
Am incercat si pe youtube sa caut tutoriale dar nu gasesc deloc!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonim33332132 a răspuns:

Du-te la un magazin de telefoane iti trebuie cam 20-30 lei si mie mi s-a intamplat

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-uri am gasit aceste instructiuni:

Hard reset KP501 Cookie: 1809*#500# Full reset.

Datele se vor sterge complet, asa ca ai grija sa le salvezi undeva. Intr-un computer etc. Scoate cartela din dispozitiv (si alte accesorrii) inainte de resetare.