| jacexoxo a întrebat:

Hey salut, deci doresc de atata timp sa-mi cumpar un iphone 11 si din cauza ca parintii mei au neajunsuri legate de ultimele branduri de telefoane ne-am gandit sa luam unul de la Orange si nu stim cum sa facem, daca fac abonament cu 24 rate, dau 25 euro? Trebuie sa dau ceva inainte, de exemplu avans? As dori sa fac rate dar mi-e ca o sa imi spuna sa platesc mai mult de 24 de rate, explicati-mi si mie ce ar trebui sa fac, va pup!

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

I-ați un Samsung, dacă spui că sunt neajunsuri părerea mea. Oricum androidul este mai liber in sistem ca acces. Prețul la iphone 11 este cam.

https://m.emag.ro/......D89ZX6BBM/

| Crackman a răspuns:

Iphone îs over rated