| Transformice1 a întrebat:

Hey. salut tuturor, ce parere aveti de acest telefon? > http://www.emag.ro/......DWX6SBBBM/ < vreau detalii de la cine are... de la ce timp apare lag-ul? sau cat tine bateria dupa 1 luna de folosire

3 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Este destul de bun, lag-ul apare dacă îți încarci telefonul cu multe date (poze, filme, aplicații, întregistrări etc.), iar bateria ține 1 zi, dacă îți dai luminozitatea la maxim și te joci non-stop. Dar dacă nu faci absolut nimic pe el, decât să vorbești la telefon te ține bateria 6 zile, cu luminozitatea medie. Ești norocos dacă ești posesorul acestui telefon. O zi bună! happy

| Jipa95 a răspuns (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Luminozitatea la maxim si daca te joci non-stop? laughing Frate, vorbim de un smartphone, are o baterie de 1500 mAh, cu mare greutate te poate tine o asemenea baterie cateva ore cu luinozitatea maxima, plus daca te mai si joci pe el.

| Transformice1 explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Fratele meu are un telefon cu 1500 mAh si nu il tine 6 zile nici daca nu il deschide... pff... vrajeala!