| vaseavasea4141 a întrebat:

Hey salut vreau sa imi cumpar HTC desire 510 si as vrea sa stiu cum merge se misca bine are lag sau nu systema e norm nu e grea sau ceva de genu.

sau dati orice fel de informatie.

2 răspunsuri:
| Mihai_Rares_1999 a răspuns:

Frate nu stiu cum se misca dar si eu am vrut sa-mi iau desire 630 dar am cerut parerea unei prietene si a spus ca dupa 2 luni ii merge al dracu de prost si de abia asteapta sa-l schimbe..eu am luat Huawei p9 e mai bun ....sau p9 lite sau chiar Samsung daca nu esti fan Huawei

| Pool77 a răspuns:

Spun nu.
De fapt depinde pentru ce vrei.
Apeluri? Facebook? Da.
Snapchat? Mesaje? Whatsapp? Nu.
Am avut 520 inainte, se misca decent daca nu ai n aplicatii activate, insa camerele sunt foarte proaste fara autofocus, camera frontala VGA, nici in luminozitate buna nu face poze bune.
Rami putini, eu de exemplu cand intran in Snapchat si deschideam filtrele trebuia sa-l repornesc pentru ca pur si simplu se bloca si atata era.
Touchscreenul este varza, se apasa butoanele fara nici o logica, vreau sa apa pe butonul A si imi identifica degetul ca fiind pe tasta V...
Nu, este prea slab pentru orice altceva in afara de Facebook si Apeluri.