| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Se poate sa imi citeasca cineva mesajele de pe WhatSapp? (daca va ajuta)Daca eu ma conectez la acelasi internet cu o persoana si apoi imi zice ca am primit mesaj de la Y (care nu se cunosc, si nu eram acasa) a spus doar asa? Are acces la whatsappul meu?

Răspuns Apreciat de Editori
| OldSoul a răspuns:

Da, poate avea contul tau asociat cu whatsapp web.
Poti verifica destul de usor.
1.Intra in meniu (apasa pe acele 3 punctulete suprapuse din coltul dreapta sus)
2. Apesi pe WhatsApp Web
3.Vezi daca exista dispozitive conectate.
In cazul in care exista, apesi pe butonul "Deconectati toate sesiunile" si ai scapat de problema.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred așa ceva.