| SăbzuckUhm a întrebat:

Hey! Telefonul meu cel vechi s-a stricat și aș vrea să îmi iau un LG Optimus L5 II. Merită? De ce da, de ce nu?

Răspuns Câştigător
| LioErnest a răspuns:

Http://bit.ly/17kmV94 eu zic ca asta se merita! e un telefon foarte bun, se vede foarte bine si nu ai ce sa ii reprosezi...

acelasi telefon e mai scump aici, de exemplu... http://bit.ly/136cR6f

bafta!

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

Mno, nu stiu ce sa zic. Eu unul sunt tare dezamagit de LG. De la un timp numai porcarii scot care nu sunt bune...LG de pe timpuri era mai bun...happy