| JustRisa a întrebat:

Acum 5 minute m-a sunat numarul acesta de telefon, +37253129186. Telefonul mi-a aratat ca numar e din Estonia si nu am raspuns, deoarece nu are cine sa ma sune din acea tara. Ce credeti ca voia? Ma gandesc ca poate e un numar din acela care iti ia bani.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil aia era
uite aici

http://omrau.ro/teapa-cu-coletul-si-numarul-cu-suprataxa/

zice cineva in comentarii chiar despre numarul ala

| darrio2007 a răspuns:

Poate fi si o greseală.La asta te-ai gandit?

| AnnaMariaDuica666 a răspuns:

Buna! pai ai putea sa ii raspunzi, iar daca, chiar este o farsa din aceea cu banii, eu propun sa i.o intorci tipului/tipei. Asa mi s.a intamplat si mie candva, si mi.au spus ca mama a avut un accident, dar ea era langa mine happy

| Pisucuța a răspuns:

Nu pot să cred, și mie mi s-a intmppat același lucru. Doar ca în loc de șasele de la sfârșit era un opt

| Barbu_Daniel_1995 a răspuns:

Sunt pe Magazin Play multe aplicatii care fac farse.Na sa zicem ca vreun prieten de al tau s-a gandit sa iti faca o farsa atata tot.Am facut si eu farse cu aplicatii de genu si app mai ii schimba si vocea ca sa nu iti dai seama, e doar o farsa