| UserName450 a întrebat:

Am 5 gb de date mobile ca limita. Cum fac sa cresc limita de gb la 50 gb?

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Intri la setarile telefonului, dupa aceia intri la consumarea de date si dupa aceia intri pe reteaua de telefonie si dupa îti maresti limita de GB, succes.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai platesti pentru Gb-urile in plus.

| UserName450 explică:

Mersi, dar am dat peste date mobile si am urcat si am coborat in gb. Am vazut la cineva ca avea date mobile de 1 gb si si-a marit la 5 gb

| darrio2007 a răspuns:

Poti creste la cat vrei tu. Dar daca ai o anumita limita de la retea va trebui sa te incadrezi in ce primesti.