| elynutzu a întrebat:

Am abonament la Cosmote si as vrea sa intreb: daca termin minutele din retea,imi ia din minutele nationale, romtelecom... Pentru ca tin minte ca la Orange asa era. Nu de alta da' sa nu fac vreun cost suplimentar degeaba laughing. Multumesc anticipat si un raspuns cat mai rapid va rog! O seara placuta! big grin

Răspuns Câştigător
| maryan1997 a răspuns:

Nu o sa platesti mai mult la factura

1 răspuns:
| UzzY475 a răspuns:

Nu iti ia. Iti vine mai mult de platit la factura. In functie de cat vorbesti sau depinde cum ii folosesti.