| rebeca16929 a întrebat:

Am dat comanda de un telefon cu abonament la Telekom pe 24 (vineri) și a spus că o sa vina pe 27 sau 28, dar mama a zis că pe 28 e la muncă, deci, daca nu poate luni, sa vina miercuri, 29. Astăzi am văzut că tefonul respectiv nu mai este pe stoc la ei dar am primit mesaj dimineață de la 1234: „ Comanda a fost înregistrată. " Exista riscul sa nu-mi mai vina telefonul că nu mai sunt in stoc?

9 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Daca nu mai e pe stoc, inseamna ca nu poti sa il mai iei
NU inseamna ca unul pe care deja l-ai comandat si ai primit confirmarea de comanda, nu o sa vina, pentru ca atunci cand ai facut comanda era pe stoc

| cfrtobias a răspuns:

Pai nu te poti uita unde e comanda in site sau cumva? https://www.telekom.ro/basket/ aici?

| rebeca16929 explică (pentru cfrtobias):

M-am uitat, am scris numarul comenzii și îmi arată: comanda plasata; in procesare; produse in curs de livrare; la curier; comanda livrata, și doar primele 3 sunt bifate.

| cfrtobias a răspuns (pentru rebeca16929):

O sa iti vina, si poate trebuie sa zici la curier de suna cand sa vina, ce telefon ai luat?

| rebeca16929 explică (pentru cfrtobias):

Huawei P40 lite e

| rebeca16929 explică (pentru cfrtobias):

Sti vreun numar unde as putea sa sun pentru problema asta?

| cfrtobias a răspuns (pentru rebeca16929):

Incearca sa le scrii pe Facebook https://www.facebook.com/telekom.romania/ nu vad numar si intrebi

| florin926481f a răspuns:

Daca ai facut comanda si era pe stoc o sa vina

| rebeca16929 explică (pentru florin926481f):

Pe mine m-a sunat un operator, nu am dat comanda de pe site. Operatorul mi-a propus telefonul.