| tagg a întrebat:

Am de ales dintre un Iphone 4 si un HTC hd2 si nu stiu pe care sa-l aleg! Va rog frumos sa ma ajutati... e foarte urgent!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda al doilea telefon[HTC]. am avut si eu, dar, m-am plictisit si nu mai vorbesc pe el.
Nu e din cauza telefonului, telefonul e foarte bun, dar numai ca eu nu mai vrea sa vorbesc pe el.
funda?

| Irinutsa a răspuns:

Eu spre exemplu aș alege un Iphone 4. dar aici este la alegerea ta.

| KittyLaura a răspuns:

HTC hd2. De ce aleg asa? iPhone 4 nu mai este la moda, acum este iPhone 5, si cred ca este mult mai bun HTC.

| 8mariastar a răspuns:

Eu zic iphone4 deoarece este mai performant are mai multe aplicati, jocuri arata mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4

| Jhonye a răspuns:

Mai bun este un HTC deoarece Iphone-ul are un meniu foarte greu fata de HTC iar HTC este mai rezistent fata de Iphone

| introduaicinumele a răspuns:

IPhone 4 daca esti fata si ai fite.
HTC-ul daca iti place tehnologia si vrei ceva bun, si tata a avut un HTC Desire HD si acum nu-l mai foloseste, dar n-a fost din cauza telefonului, ci s-a dus touch-ul de pe jumatate de ecran cand i-a schimbat display-ul cal scapase si se sparse putin intr-un colt, si se misca si foarte bine.

| WhiskyGirl a răspuns:

Eu as alege iphone 4, are dual sim, calitate excelenta. mult mai bun decat HTC, crede`ma laughing

| xFakeSmilex a răspuns:

Asta este alegerea ta, depinde ce iti place.
Eu as alege un Iphone 4. Ma gandesc ca este mult mai practic!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Apple iPhone 4, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA/motivele şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......62_442.php

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| MaxKiller911 a răspuns:

Iphone 4